15000psi oil hose lines
Rotary Hoses
201774-Drilling Rotary Hose conforms to API 7K, available with ID from 2 to 6, pressure from 1500psi to 15000psi. Drilling Lines Rig Motors R
YUTE sae j1401 flexible rubber 7000 psi hydraulic hoses
YUTE sae j1401 flexible rubber 7000 psi hydraulic hoses with fitting, You can get more details about 7000 psi hydraulic hoses, hydraulic hoses, rubber
DST Super Safety Valve Downhole Oil Tools OD 8 10000 PSI
Wholesale DST Super Safety Valve Downhole Oil Tools OD 8 10000 PSI Inconel Steel to sell - provide Cheap Downhole Oil Tools from autolamanda. The