15000psi for air hose
325540-1 Extreme Pressure Grease Gun 12 oz 15000 psi Hose/
Weco Adapter Flange-2 1/16 15000PSI X 2-FIGURE 1502 of
Choke Kill Hose15000PSI-Choke Kill Hose--Hebei Orient
Dongying Goldenman Trading Co., Ltd.
Super high pressure hydraulic hose 15000 psi for drilling
Cementing Hose 15000PSI - Cementing Hose 15000PSI
API 7k cementing hose producer,30 years experience since 1986 in the oilfield hoses area. [email protected] Site map Share English Spanish
SI Pressure Instruments HK1-1000 15000 Psi Hose Kit With Npt
Plunger Pumps - Triplex High Pressure Plunger Pumps
working pressure up to 1034bar/15000 PSI and Flow Rate of upto 50L/min Air Cooled Condensor (ACC) Cleaning, Woods Cleaning, Oil Grease Cleaning,
Durable 15000psi Removing Dirt From Construction Site Roads/plant Water Jet 700 Bar Hydraulic Hand Pump , Find Complete Details about Durable 15000psi
Duplex Steel Forged Flange, 1/2 - 98 ,CLASS 150 To 15000 PSI
Steel Flanges for sale, new Duplex Steel Forged Flange, 1/2 - 98 ,CLASS 150 To 15000 PSI , F44, F51, F53, F55, WN, SO, BL , FF, RF, RTJ
Choke Kill Hose 15000PSI - Orientflex
Each Choke Kill Hose is tested at 22500psi for 15 minutes. Pressure test graph, test certificate and letter of conformance are issued for each hose
2 Figure 1502 Adjustable Choke Valve, 15000PSI, API Monogram
15000PSI,18-3/4”Double Ram BOP, VARCO - ipe
_ 630*631 15000psi -
Wellhead Drilling or Control 4-1/16 15000psi Christmas Tree,
Wellhead Drilling or Control 4-1/16 15000psi Christmas Tree, API 6A 4-1/16 Supplier with Certificate of Wellhead Equipment X-Mas Tree - provide
1000Bar/15000 PSI output high pressure double acting air
2-1/16 15000psi X-Mas Tree/Chrismas Tree for sale - 91153907
Wellhead Equipment X-Mas Tree for sale, Quality Wellhead X-Mas Tree, API 6A 2-1/16 15000psi X-Mas Tree/Chrismas Tree on sale of Shanghai Rui