10000 psi air hose yellow
yellow braided hose-Source quality yellow braided hose from
pvc braided hose,8mm/10mm Braided Yellow Pvc Material High Pressure Spray HoseMining compressor air hose - 300psi with textile braid / tire cord - Y
Blue 120 PSI Polyurethane Recoil Air Hose 1/4 x 2_
300 psi WORKING AIR HOSE (ASSORTED COLORS) 6000 psi BREATHING AIR 12/3 ELECTRICAL CABLE (BLACK YELLOW) 10/3 ELECTRICAL CABLE (BLACK YELLOW) 10/