10000 psi pressure hose hire
Gun Hose Foam Lance Kit-Max 2250psi/ 155bar of pressure
Spray Gun Nozzle for sale, new Gun Hose Foam Lance Kit-Max 2250psi/ 155bar of Shanghai Lebo Industries Co.,Ltd from China.