10000 psi t air hose
3500PSI High Pressure Hoses
Air-Assisted Guns Airless Spray Guns Extensions8000PSI 10000PSI High Pressure HVLP Hose HVLPWestco Sanitary Fittings Mi-T-M View All
OCRAM--
DWYER MICH CITY IN 46360 USA .NO.1823-10
Extender, Straight Air Chuck, Air Hose - 150 PSI: Automotive