15000 psi type m air hose
Compression Tube Fittings - Tube Connection NRV Manufacturer
Choke Kill Hose 15000PSI - Orientflex
Each Choke Kill Hose is tested at 22500psi for 15 minutes. Pressure test graph, test certificate and letter of conformance are issued for each hose
Wellhead Drilling or Control 4-1/16 15000psi Christmas Tree,
Wellhead Drilling or Control 4-1/16 15000psi Christmas Tree, API 6A 4-1/16 Supplier with Certificate of Wellhead Equipment X-Mas Tree - provide
Steel Figure 1502 Hammer Union 15000psi of kingdaflexhose-
Quality Hammer Union manufacturer, buy high quality 2 Inch Stainless Steel Figure 1502 Hammer Union 15000psi of Please input your companyname! from China
API Vibrator Hose for sale – Vehicle Tools manufacturer from
Best Wellhead Drilling or Control 4-1/16 15000psi Christmas Tree, API 6A 4-1/16 for sale - buy cheap Wellhead Equipment X-Mas Tree from
BluBird Hose Reel w/Rubber Air hose 300 PSI Auto Retractable
Air Tool Parts Accessories › Hose Reels Share Facebook Twitter Pinterest Loading recommendations
Pressure Transmitter For Oil Fields DC12V - 36V 15000psi(
201912-Stainless Steel Hammer Union Pressure Transmitter For Oil Fields DC12V - 36V 15000psi(id:10885389). View product details of Stainless Steel
psi27【】__-
brand Model:XH130 15000 PSI/1000 Bar High pressure air
Air Discharge through Hose
Discharging air volume through hoses at pressures ranging 30 - 90 psi Discharging air volume through hoses at pressures ranging 30 - 90 psi
9 5/8 x 15000 psi CHAMP IV Packer of zztop-oiltools
PSI System for sale, new 9 5/8 x 15000 psi CHAMP IV Packer of Xian ZZ Top Oil Tools Co.,Ltd from China. Means of Transport: Land, Ocean
Dongying Goldenman Trading Co., Ltd.
Low Pressure Retractable Air/Water Hose Reel: 1/4_
50mm dia black 57 mm oil hose high tensile air hose gauge black epdm meterial water hose jet 15000 psi rubber hose mount multipurpose 6 ft hydr
15000psi Subsea BOP Stack For Sale - 18 3/4inch- Worldoils
15000psi Subsea BOP Stack For Sale - 18 3/4inchEquipment ID : 321 41. Coflexip hose (flanged x flanged, 3-1/16” 15M WP, 25 ft long
3 Inch High Pressure Cementing Hose 15000PSI of quality
Cementing Hose 15000PSI - Cementing Hose 15000PSI
API 7k cementing hose producer,30 years experience since 1986 in the oilfield hoses area. [email protected] Site map Share English Spanish
Source API 16A 15000 psi cameron type Bop/Blowout Preventer
API 16A 15000 psi cameron type Bop/Blowout Preventer for oilfield drilling Hot Products, You can get more details about cameron blow out preventor, API
PressureMPConedAndThreaded NipplesAdapter 15000 PSI – FAV
Type M MaleTOMedium PressureMPConedAndThreaded NipplesAdapter 15000 PSI P Stainless Steel Hose Fittings Stainless Steel Braided Hose Assembly Hoses