15000 psi water hose 60 ft
Water and Waste
water-processing materials perfect for water ofFriction-StaticWearRate(PV:20,000psi-fpm) 5055 8500 2.0 15000 12000 0.29 4.0 10^5
High Pressure Decoking Hose 5000PSI - kingdaflexhose-com
6inch Gauge Pointer 15000psi 10128328-039 of szpmztechnology
instruments for sale, new National Oilwell Varco MD TOTCO Martin Decker 6inch Gauge Pointer 15000psi 10128328-039 of Shenzhen PMZ Technology Inc from China