15000 psi air hose usa
15000PSI,18-3/4”Double Ram BOP NATIONAL OILWELL VARCO-Double
Location:USADescription 1.18-3/4”-15 M 3-1/16 15000 OR 4-16” 3000 PSI WP FLANGE NPT MALE ENDS, HOSE ASSY, HOSE-10’TO 50’
15000PSI,18-3/4”Double Ram BOP, VARCO - ipe
Pressure Transmitter For Oil Fields DC12V - 36V 15000psi(
201912-Stainless Steel Hammer Union Pressure Transmitter For Oil Fields DC12V - 36V 15000psi(id:10885389). View product details of Stainless Steel
High Pressuer Drill Stem Testing Valve 5 x 15000psi -
Check details of Downhole Tester Valve Operation High Pressuer Drill Stem Testing Valve 5 x 15000psi with Certificate form Quality Select Tester Valve -
API Vibrator Hose for sale – Vehicle Tools manufacturer from
brand Model:XH130 15000 PSI/1000 Bar High pressure air
0 To5000 Psi Output 1 To 5vdc Model G17m0115m15000 | Tools
Air Tanks Pneumatic ToolsCutting, Holemaking Shaping ToolsDoor And Operating Temp -40 to 257 F, Max Pressure 7500 PSI, Includes
Choke Kill Hose 15000PSI - Orientflex
Each Choke Kill Hose is tested at 22500psi for 15 minutes. Pressure test graph, test certificate and letter of conformance are issued for each hose
15000psi Anti-sulphur Desander System » Add to Favorite
Find complete details about 15000psi Anti-sulphur Desander System from China Industrial Supplies Machinery supplier Time Rolling Development Limited, You ma