15000psi air hose organizer
Ashcroft G17m0115m15000 Transducer 0 To5000 Psi Output 1 To
Air Tanks Pneumatic ToolsCutting, Holemaking Shaping ToolsDoor And ASHCROFT G17M0115M15000# Transducer,0 to5000 psi,Output 1 to 5VDC
Cementing Hose 15000PSI - Cementing Hose 15000PSI
API 7k cementing hose producer,30 years experience since 1986 in the oilfield hoses area. [email protected] Site map Share English Spanish
PUMPS, Air Driven Gas Boosters
Approximate Practical Pressures Based on 95 PSI Drive, 50% Efficiency s/ 5G-SS-50 50 x Drive Air (No assist from gas inlet) 4500 300 15000
15000psi Anti-sulphur Desander System » Add to Favorite
Find complete details about 15000psi Anti-sulphur Desander System from China Industrial Supplies Machinery supplier Time Rolling Development Limited, You ma
Dongying Goldenman Trading Co., Ltd.
Jetting Hose 15000 PSI – Midland Jetting
Accessories Spinning Jet Cross Fire Nozzle 60mm Drain Extension Jet 9″ Drain Jet 1″ Drain Jet 1/2″ D
Choke Kill Hose15000PSI-Choke Kill Hose--Hebei Orient
15000 PSI Perforated Well Casing High Pressure Perforating 6
Oil Well Perforation for sale, Quality 15000 PSI Perforated Well Casing High Pressure Perforating 6 SPF Guns on sale of Techcore Oil Tools Co.,Ltd,
Choke Kill Hose 15000PSI - Orientflex
Each Choke Kill Hose is tested at 22500psi for 15 minutes. Pressure test graph, test certificate and letter of conformance are issued for each hose
brand Model:XH130 15000 PSI/1000 Bar High pressure air
20 3/4 3000 psi Double Ram Cameron Pipe Ram BOP of ec91126197
Double Ram BOP for sale, new 20 3/4 3000 psi Double Ram Cameron Pipe Ram BOP of Jiangsu Eson Machine Co.,Ltd from China. Top connection: 13
Duplex Steel Forged Flange, 1/2 - 98 ,CLASS 150 To 15000 PSI
Steel Flanges for sale, new Duplex Steel Forged Flange, 1/2 - 98 ,CLASS 150 To 15000 PSI , F44, F51, F53, F55, WN, SO, BL , FF, RF, RTJ
Torch Flashlight, Survival Hammer Blade + 150 PSI Air
Flexing Rubber Hose/Oxygen/Acetylene Gas Rubber Hoses
Line,Big Diameter Rubber Choke And Kill Hose 15000psi
Big Diameter Rubber Choke And Kill Hose 10000psi , Find Complete Details about Big Diameter Rubber Choke And Kill Hose 10000psi,Big Diameter Rubber Choke