15000 psi 964 oil hose
API Rotary Hose for sale – Vehicle Tools manufacturer from
Source API 16A 15000 psi cameron type Bop/Blowout Preventer
API 16A 15000 psi cameron type Bop/Blowout Preventer for oilfield drilling Hot Products, You can get more details about cameron blow out preventor, API
0 To5000 Psi Output 1 To 5vdc Model G17m0115m15000 | Tools
Transducer, Pressure Transducer, Range 0 to 5000 psi, Accuracy +/-0.5% Full Scale, Output 1 to 5VDC, Power Required 9 to 36VDC, Process Connection
Super high pressure hydraulic hose 15000 psi for drilling